$ DOLAR → Alış: 5,42 / Satış: 5,44
€ EURO → Alış: 6,25 / Satış: 6,27

Ayazağada Ünlü Otel Sahibine Silahlı Saldırı

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
  • 01.11.2017

Sarıyer Ayazağada, Kervansaray Otellerinin Sahibi olan Selim Sayılgan, otomobiliyle birlikte seyir halindeyken yanına yaklaşan bir otomobilden ateş açıldı. Saldırıyı burnu bile kanamadan atlatan Sayılgan’ın şoförü otomobili durdurup aracı yolun kenarına park ederken, taksici olduğu öğrenilen saldırgan olay yerinden kullandığı araçla birlikte kaçtı.

Saldırının ardından Selim Sayılgan’ın ihbarı ile birlikte olay yerine gelen Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından araştırma başlatıldı. Ateş açan şahısın kimliği belirlenirken olayın neden kaynaklandığı’da tespit edildi.

Saldırgan şahısın yakalanması için başlatılan çalışmaları devam ettiren Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro ekipleri, Sayılgan’ın sahibi olduğu şirketlerin ve otellerin geçtiğimiz aylarda halka arzını açıklarken borsaya açıldığını ve aynı zamanda borsada işlem görmekte olan firmaya yasalar gereği atanan şahısın piyasayı dolandırdığını ve dolandırılan kişilerden bir tanesi olan taksicinin de bu sebepten dolayı Selim Sayılgan’ı yaşadığı olaydan sorumlu tutarak olayı gerçekleştirmiş olacağını tespit etti.

Polis ekiplerinin tespitine göre halka arzla borsaya açılmış olan şirketin başına atanan bağımsız yönetim kurulu üyesi olan İ.C’nin piyasada bazı şahısların yanı sıra Selim Sayılganı’da dolandırdığı ve bu sebepten dolayı Sayılgan tarafından işi sonlandırılan İ.C’nin dolandırmış oldukları kişilerin arasında bulunan taksicinin “Borcu sen ödeyeceksin” diyerek Sayılgan’dan parasını istedi. Fakat Selim Sayılgan’ın kendisininde dolandırıldığını belirterek sürekli olarak ödeme yapmayı kabul etmediği öğrenildi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ