$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,02 / Satış: 6,05

Belediyenin Çağrı Merkezine 166 Adet Yardım Talebi Geldi !

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
  • 21.07.2017

Sarıyer Belediyesi’nden mevzu ile ilgili meydana getirilen açıklamada, ilçeye 3 saat boyunca devam eden yağışların sonucunda metrekareye 80 kilo yağmur yağdı. Bu kapsamda mağduriyet yaşadığını bildiren yurttaşlar da çağrı merkezinden yardım talebinde bulunmuş oldu. Bu taleplerin 166’yı bulduğu bildirilirken, tümüne müdahalede bulunulmuş olduğu kaydedildi. Sarıyer Belediye Başkanı Olan Şükrü Genç ise yaptığı araştırmalarda bulunduğu hatırlatırken, alt yapıya ilişkin teknik bilgiler verildi.

TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPILDI

Buna nazaran, Sarıyer’e 8 senedir 52 bin 584 metre uzunluğunda yağmur suyu kanalı döşendi. 17 bin 701 baca ızgarasının yapımı tamamlanırken, yükseltme çalışmalarının’da  bunları izledi. Yağış boyunca ise ana arterlerden oluşan problemlerın da anında müdahale ile çözüldüğü belirtilirken aynı zamanda evlerde ise iyileştirme ve temizlik çalışmalarının da yapıldığını aktarıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gökmen dedi ki:

    Tam bir karmaşa. Devletimizin daha çok bu konuda yapılanması gerektiğini gösteriyor bence yoldan fazla yolun altınıda yapmak lazım olduğunu buradan görmüş olduk

YORUM YAZ