$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Emirganda Otomobil Ağacın Altında Kaldı

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
 • 27.07.2017

İstanbul’da başlayan şiddetli yağış ve fırtına bir hayatı felç etti. Yağmur ve Fırtına nedeni ile Sarıyere bağlı olan bazı bölgeleri su bastı. Emirganda olan Mektep Sokak fırtına nedeni ile dev bir ağaç yola devrildi. Yolun kenarında bulunan park halindeki bir otomobilin üstüne ağaç yıkıldı. Otomobil büyük bir hasar gördü. O sırada yoldan herhangi birisinin geçmemesi de büyük bir faciayı önledi. Diğer yandan Sarıyer Belediyesi vatandaşların daha dikkatli olmaları konusunda bilgilendirdi.

Bu arada şiddetli fırtına nedeni ile İstinye Çubukluda arabalı vapur seferleri iptal oldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Hüseyin Gözlü dedi ki:

  İstanbul’da bunu yaşayan birisi olarak ben bu olaya tanık oldum gercekten arabalara bişi olacak diye korkuyorduk korktugumuz başımıza geldi bizim arabanın sağ aynası kırıldı iyiki başka bişi olmadı.

 2. Doğukan dedi ki:

  Bizim apartamanımızın çatısından da kiremitlerin uçtuğunu gördüm, 16 yıldır İstanbulda yaşıyorum ilk defa bu kadar yağmur ve böyle bir felaket gördüm.

 3. Kurtuluş dedi ki:

  Etrafta kimsenin olmaması ve can kaybına sebebiyet vermemesi büyük şans. Böyle olağan dışı olaylara dikkat etmek gerekiyor.

 4. Ahmet can dedi ki:

  Istanbulda ciddi anlamda altyapi sorunu oldugunu dusunuyorum.Zamaninda yeterli kapasitede yapilmayan yollar ve izgaralar simdi insanlari bu hallere sokuyor.Belediyecilik bu hallere gelmemeliydi.Insanlar siyasi iktidara bu konulari bildirmeli ! Haber icin tesekkur ederiz.

 5. Hilal Aydın dedi ki:

  Dün gece yaşananlar tam bir kaostu. Allah korusun valla

 6. Zafer dedi ki:

  Allahtan arabanın içinde kimse yokmuş. Bunlar hep ekolojik değişimlerin sinyalleri. Allahım daha büyüklerinden korusun.

 7. Ömer Faruk dedi ki:

  Çok büyük bir afet oldu. Sigortası olmayanlar için büyük maddi külfet ortaya çıkacak. Biz de dolu sırasında oldukça endişe duyduk.

YORUM YAZ