$ DOLAR → Alış: 5,51 / Satış: 5,53
€ EURO → Alış: 6,32 / Satış: 6,34

Kasise Takılan Polis Ekibi Kaza Yaptı

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
  • 30.07.2017

Kazanın olay yeri olan Beşiktaş Büyükdere Caddesi üzerindeki 4. Leven girişinde 09.00 saatlerinde gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, Beşiktaş’tan Sarıyer’e doğru giden motorize polis ekibi, 4. Levent girişinde viyadüğe yerleştirilen ve yaklaşık 10 santimetrelik olan kasise takılarak kaza gerçekleşti. Motorün gidonun hakimiyetini kaybederek sürücü önündeki otomobile çarpıp yere düştü. Kazayı gören vatandaşlar hemen durumu polise ve sağlık ekiplerine haber vererek kısa süre içerisinde olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı olan iki polisi ambulans ile hastaneye götürdü.

Yoldaki Seti Farketmedi

Otomobil sürücüsü açıklamasında şunları söyledi: “Yol üzerine yerleştirilen seti farketmedi. Hızlı bir şekilde giderek sete çarptıktan hemen sonra benim otomobilime vurdu. İki polis memuru yaralandı, birinin kolu kırıldı, diğerinin ise hafif sıyrıkları vardı. Hastaneye kaldırıldılar.” şeklinde açıklamasını yaptıktan sonra Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gökser Pirik dedi ki:

    Dikkatsizlik veya önlemsizlik yüzünden birçok can gidiyor veya yaralanıyor. Bu konularda daha dikkatli olmalıyız.

  2. Hüseyin Gözlü dedi ki:

    Dikkatli olmamız lazım bazen bende görmüyorum yerdeki kasısleri arabanın altı sürtüyor bazen cok yüksek yapıyorlar yada insanın dalgınlıgına geliyor.

YORUM YAZ