$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

Kırgız Öğrenci Maslakta Tecavüze Uğradı

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
  • 20.10.2017

Sarıyer ilçesine bağlı olan Maslakta gideceği yeri karıştıran üniversite öğrencisi gideceği yeri karıştırdı. Gideceği adresi sorduğu sırada kendisini zorla kuytu bir yere çeken saldırgan tarafından tecavüz edildi. Bununla yetinmeyen saldırgan Kırgızlı üniversite öğrencisinin parasını gasp edip kayıplara karıştı.

Mecidiyeköy’de gitmek istediği yeri karıştıran üniversite öğrencisi bir üst geçidin alt bölümünde bulunan yayalara ayrılan yolda yürüyüş halindeyken yanına gelen bir kişi tarafından güçlükle kuytu bir yere çekerek tecavüze uğradı. Genç üniversiteli kızın bedeninden zorla yararlanan saldırgan üstüne parasını gasp ederek kaçtı. Polis ekipleri tarafından tecavüzcüyü yakalamak için çalışma başlattı.

 

Erkek Arkadaşına Ulaşamadı

Çarşamba akşamı Büyükdere Caddesi üzerinde bulunan üst geçidin alt bölümünde gerçekleşen olay’da, Elmira A. isimli genç üniversite öğrencisi İstanbul Teknik Üniversitesin’de eğitim hayatını sürdüren erkek arkadaşı ile buluşmak isteyen genç kız Mecidiyeköy’den hareket ederek Maslak istikametine doğru gitti. Güneşin batmasıyla gitmek istediği yolu karıştıran genç kız, erkek arkadaşını arayarak kendisine yolu tarif etmesini isteyecekti fakat erkek arkadaşının telefonuna ulaşamadı. Daha sonrasında ise telefonundan navigasyonu açarak gitmek istediği İstanbul Teknik Üniversitesini ayarlayan genç kız yürümeye başladı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ