$ DOLAR → Alış: 5,45 / Satış: 5,47
€ EURO → Alış: 6,17 / Satış: 6,20

Muska Cinayetinin Zanlıları Yakalandı

Ozan Çalışkan
Ozan Çalışkan
  • 15.08.2017

Sarıyerde tekstil işi ile uğraşan Serdar Aslanın işlerinin ters gittiğinden dolayı düzelmesi için yazdırmış olduğu muskanın işe yaramadığı gerekçesi ile parasını geri iade istediği iddiası ile öldürülmesine sebep olan 2 şüpheli kişi gözaltına alındı

Öğrenilen bilgilere göre tekstil işi ile uğraşmakta olan Serdar Aslan işlerinin ters gittiğinden dolayı düzelmesi için Neslihan K. ya giderek muska yazdırdı. Serdar Aslana yazdığı muskanın işe yaramadığı düşüncesi ile Neslian K.’dan parasını geri iade istemesinin üzerine kadının eşi olan Necmi K. ve oğulları olan Mustafa K. Aslan ile konuşmak üzere 11 Ağustosta Seyrantepe Huzur Mahallesin’de yüz yüze geldiler.

Aralarında ise bir tartışma çıkmasının üzerine Necmi K. yanında bulunan tabancası ile Serdar Aslana ateş etti.  Serdar Aslan ve o sırada yoldan geçmekte olan Okan D. yaralandı. Baba ile oğul olay yerinden hızla uzaklaştılar.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri hemen hastaneye kaldırdılar. Serdar Aslana yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Olay ile ilgili gerekli çalışmayı başlatan Sarıyer Emniyet Müdürlüğü ekipleri ise şüpheli olan Necmi K. ile oğlu olan Mustafa K.’yı göz altına aldı.

Emniyet ile ilgili işlemlerinin yapılmasının ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli çıkarıldıkları ilk mahkemede tutuklama kararı alındı.

Olay yeri ile çevresinde bulunan güvenlik kamera kayıtlarında ise Serdar Aslan’ın 2 şüpheliden koşarak kurtulmaya çalışması ve aynı zamanda bir tırın önünde tabanca ile vurulmasıda gözle görülüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ