$ DOLAR → Alış: 5,42 / Satış: 5,44
€ EURO → Alış: 6,25 / Satış: 6,27

Sarıyer Çayırbaşı Tünelinde Kaza

Tayfun Çetin
Tayfun Çetin
  • 08.08.2017

Sarıyer Tünelinde gerçekleşen kaza, evvelsi gün saat 13.00 sıralarında olan Sarıyer – Çayırbaşı Tünelinde ki Maslak istikametin de gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre Burcu Şahin ismindeki 41 K 2538 araç plakalı otomobili tünelin içerisinde arıza yaptı. Sürücü bunun üzerine aracını yol kenarında durdurmak zorunda kaldı. Araçtan inen bayan şoför ve arkadaşı olan Selda Karakoç, herhangi bir trafik önlemi almayıp tünelde bulunan yaya kaldırımına çıkarak beklemeye başladılar. O sırada seyir halinde olan başka bir sürücü ise duran araca arkadan çarptı. Çarpmanın sonucunda ise yaya kaldırımına çıkan araç Şahin ile arkadaşı Karakoç yaralandı. İhbar üzerine olay yerine giden sağlık ekipleri ise yaralıları ambulans ile çevredeki hastanelere kaldırdılar ve tedavi altına aldılar. Tüm yaşanmış bu olaylar ise güvenlik kameralarına her an saniye saniye kaydedildi.

Kendi Aracının Altında Kalmaktan Kılpayı Kurtuldu

Güvenlik kamerlarına yansımış olan bu olayın görüntülerinde arıza yapmış olan aracın sol şeritte beklediği sürücünün ve aynı zamanda yolcunun ise ayakta durduğu da görüntüleniyor. Kısa bir süre sonra arkadan gelen araç ise arıza yapmış olan yani duran araca çarpıyor. Çarpma sonucun da duran araç kaldırımda ki araç sahibini ve arkadaşını yaralıyor ve kendi araçlarının altında kalmaktan kılpayı kurtuluyorlar.
Polis ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlattılar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Emre dedi ki:

    Herhangi bir güvenlik önlemi almadan nasıl duruyorlar anlayamıyorum.. Önceki yıllar da ise tünelde hayvan kovalıyorlardı.

  2. Hüseyin gözlü dedi ki:

    Cidden can kayıbı olmaması büyük şans kendi aracının altında kalsaydı ciddi anlamda büyük bir acı içersinde ölebilirdi

  3. Gökser Pirik dedi ki:

    İnsanların dikkatsizliği, o anki siniri veya kafasının başka yerlere gitmesi çok büyük sonuçlara sebep olabiliyor. Trafikte olabildiğince dikkatli olmalıyız. Sinirimizin cezası bir başkasının ölümü olmamalı.

YORUM YAZ