$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,07
€ EURO → Alış: 6,75 / Satış: 6,78

Sarıyerli Gence Kırbaçlı İşkence !

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
 • 27.07.2017

İstanbulun göbeğinde akıl almaz bir olay gerçekleşti. Sarıyer Tarabya ilçesinde yaşayan ve aynı zamanda gece kulüplerinde DJ olarak çalışmakta olan S.O. isimli bir genç, iddiaya göre Nişantaşı semtinde bir bar sahibi ve adamlarının tarafından kırbaçlıyarak işkence yaptılar. Mağdurun yakınlarından söylenenler şu şekilde; “24 Yaşında olan S.O. isimli geç söylenene göre eski sevgilisinin şuan ki sevgilisi olan ve aynı zamanda Nişantaşı’da bir barın sahibi olan ve onun adamları tarafından iş vericez diyerek kandırılıp Mecidiyeköy Gülbağ semtindeki bir adrese davet edildi.”

Uzun Bir Süre Boyunca Kırbaçla İşkence Yaptılar

Telefon ile kendisine yapılan DJ’lik iş teklifi görüşmesi amacı ile Gülbağ’a giden S.O. isimli genç, adresteki bar sahibi ve bar sahibinin 3 adamı tarafından uzun bir süre boyunca darp edildi. Telefonunu saldırganlar tarafından parçalandı. Talihsiz genç uzun bir süre kırbaç ile işkenceye maruz kaldı. DJ S.O. bar sahibi ve bar sahibinin adamlarının saatler boyunca dayak ve işkencesinin ardından polise gitmemesi şeklinde tehdit ederek sokağa bırakıldı.

Polis İşkenceyi Yapan Kırbaçlı Saldırganları Her Yerde Arıyor

Bitkin ve yaralı bir şekilde polise giden ve olayı tek tek anlatan genç SSK Okmeydanı Hastanesin’de yaralarına bakılıyor. Burada tedavi edildikten sonra darp raporu alan talihsiz genç bar sahibinin ve bar sahibinin adamlarından şikayetçi oldu. Olaydan hemen sonra söz konusu saldırganların ve bar sahibinin yakalanması için polis ekipleri tarafından operasyon başlatıldı. Talihsiz gencin sırtında ve vücudunun farklı bir kaç yerinde işkence izleri bulundu. Evinde dinlenmeye çekildiği ve aynı zamanda tedavisi de sürüyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Yusuf Genç dedi ki:

  hep bu yerlerde takılanlar da veya çalışanların başına geliyor temiz dursalar sıkıntıları olmayacak.

 2. fatih dedi ki:

  hangi devirde yaşıyoruz diye sorgulatan olay. ulan çocuğun kız arkadaşını almışsın üstüne dövmüşsün üstüne telefonunu parçalamışsın. hem suçlu hem güçlü hem o.çocuğu. umarım adalet yerini bulur da gasptan güzel ceza kitlenir bu haydutlara.

  1. Bulent dedi ki:

   O.cocugu sensin

  2. fatih orospu evladı dedi ki:

   orospu cocugu sensin piçin dogurdugu

   1. Adı güzel dedi ki:

    Bu cocuk pedofili hastası 15 yaşındaki cocuğa sarkıntılım edip tacizde bulunduğu icin tartışma oldu kırbaç,tehdit vs
    Her sey haberin abartısı. Namussuzluk edip ortaya buraya yalan haberler vererek bir sey kazanılmaz. Namusunla çalışmayı bileceksin ekmek yediğin tekneye inahet etmiyceksin.

   2. Adı güzel dedi ki:

    İnsanlara oturduğunuz yerden küfür etmek kolayınıza geliyor. Toplumca sorunumuzda bu. Yazılana göre yorum yapar küfürü basarız ama asıl sebebi görmek icin bir çaba sarf etmeyiz. Kolayımıza küfür gelir. Nammusuzu basa çıkarır namusunu koruyana söveriz. Sonra neden taciz tecavüz yaygın.

 3. mustafa kurt dedi ki:

  kim bilir dayak yiyen cocuk ne yaptıda bu hale soktular

 4. murat keskın dedi ki:

  medya abartmiş bence

 5. İsmet dedi ki:

  Degisik bir haber kiz arkadasi bar sahibinle cikiyo cocuk dayak yiyo bence cocukda var bir hatta ama ne

YORUM YAZ