$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Türkan Şoray İlk Okuluna Ortak Proje

Recep Çalışkan
Recep Çalışkan
 • 22.07.2017

Yerel yönetim ile üniversite işbirliği içerisinde Sarıyer Belediyesi ve MEF Üniversitesi  ile imzalanan “Eğitimde İşbirliği Protokolü” kapsamında ki çalışmalar sürüyor. Geçtiğimiz sene Ayazağa İlkokulunun bahçesini yeniden düzenleyip, köprü inşa eden gönüllü öğrenciler ve ekipler, bu kez Rumeli Hisarında olan Türkan Şoray İlkokulu için başlattıkları proje için kolları sıvadı. Başkan Şükrü Genç, MEF Üniveristesinin akademisyenleri ile bir araya geldi ve çalışmaları değerlendirdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Cihat dedi ki:

  Çok güzel bir haber! Eğitimde gelişmek şart. Böyle haberler gördükçe insan mutlu oluyor.

 2. Furkan Şimşek dedi ki:

  Keşke böyle projeler daha çok yerde olsa her ilimizde ilçemizde olsa soma faciasından hemen sonra 1-2 proje gerçekleştirdiler ilçemizde onlardan sonra unutuldu soma herkes için ilçemize yardım ve yeni projeler bekliyoruz.

 3. Caner Taşkın dedi ki:

  Çok sevindirici bir haber fakat aynı gayreti doğuda derme çatma okullarda okumak isteyen güzel küçük kardeşlerimiz için gösterseler daha güzel olur.

 4. Melih dedi ki:

  Bu tarz projeleri duymak beni çok mutlu ediyor,umuyorum böyle projeler daha çok hayata geçirilir.

 5. Emir Kocakuş dedi ki:

  Cidden çok .iyi duyarlı bir proje olmuş keşke ülkemizin her tarafında bu projelerden gerçekleştirilse umarım ki yakın zamanda heryere yayılır

 6. Uğur Dağartlı dedi ki:

  Güzel bir proje,aslında böyle projeler köy okullarınında yararlanması lazım diye düşünüyorum.Nedense hep Büyükşehir’lerdeki okullara böyle projeler yapılıyor dediğim gibi köy okullarını da böyle projeler yapılması gerekiyor ama bu projenin yapılmasıda beni mutlu etmedi değil.

 7. Gürkan Kurum dedi ki:

  Çok güzel bir proje olmuş,bu beni çok mutlu etti diyebilirim 🙂 Ama şöyle düşünüyorum keşke bu projeler ülkemizin bütün okullarında da yapılsa.Projeler inşallah bütün ülkede yapılır 🙂

YORUM YAZ